"Enter"a basıp içeriğe geçin

Warframe Gyre Rehber: Build, Farm ve Yetenekler

Merhaba okurlar. Bu yazıda Warframe Gyre rehber ile buildleri, nasıl farmlanacağını ve yeteneklerini anlatacağım. Gyre oyuna Update 31.5 ile 27 Nisan 2022 tarihinde oyuna eklendi.

Bobinlerin ve vericilerin iletkenliği ile düşmanları yok et. Gyre’ın elektrikli saldırıları kitle kontrolü sağlar. Zarif teoriyi bünyesinde barındırır.

Warframe Gyre Nasıl Alınır?


Gyre’nin parçaları ve ana kalıbı Chrysalith bölgesinin Holdfast Mevkisi Görevlerinden (Quinn) parçaları elde edebilirsiniz.

Warframe Gyre Üretmek İçin Gerekenler


Gyre Ana Kalıp25,000 Kredi
1 Gyre Nöroptikleri
1 Gyre Gövde
1 Gyre Sistemleri
3 Orokin Hücreleri
Gyre Nöroptikleri Kalıp15,000 Kredi
6 Sinir Sensörleri
300 Thrax Plazması
60 Voidgel Küresi
4,500 Plastid
Gyre Gövde Kalıp15,000 Kredi
8 Morphics
500 Thrax Plazması
12 Entrati Lanthorn
3,300 Alaşım Plaka
Gyre Sistemleri Kalıp15,000 Kredi
2 Argon Kristali
300 Thrax Plazması
40 Void Tüyü Oku
6,500 Ferrite

Warframe Gyre’in Yetenekleri


Gyre’in yeteneklerinden gelen elektrik statü etkisi Gyre’i kitle kontrolünde çok etkili kılar. Yeteneklerini stratejik bir şekilde kullanarak kendine ve müttefiklerini düşmanların hareketini kısıtlayarak koru.

Pasif Yeteneği


Gyre’in yeteneklerinin çoğu elektrik statü etkisine sebep olur ve pasif yeteneği ile bunları sonraki hasar vermede ek kritik şansına çevirir. Statü şansı yüksek olan ve elektrik hasarı için modlanmış silahlar bu etkiyi artırabilir.

Gyre’in yeteneklerinin, düşmanı etkileyen her elektrik statüsü için kritik hasar verme şansı %10’dur.

Gyre’in çok etkili kritik vuruş potansiyeli Rotorswell’in deşarj etkisini sıkça tetiklemesini kolaylaştırır. Pasifini maksimize ederek, Cathode Grace kullanarak ya da yüksek kritik şansa sahip bir silah kullanarak bu avantajı iyi kullanan. (Helminth yetenekleri için geçerli değildir.)

Arcsphere


Çarpışma anında yüksek hasar veren ve yakındaki düşmanlara periyodik olarak elektrik şoku veren bir Sarmal Küre fırlatır. Hasarı artırmak için ilk fırlatma ile aynı anda birden fazla düşmana vur.

Arcsphere’i fırlatmadan önce Coil Horizon’ı kullanarak düşmanları bir araya getir. Böylece daha çok düşmana vurabilir ve böylece Arcsphere’in ek hasar bonusunu aktifleştirmeni daha da kolaylaştırır.

Coil Horizon


Birkaç saniye sonra patlayacak Sarmal Küre fırlatır. Patlama manuel olarak tetiklenebilir.

Coil Horizon kullanıldığında düşmanlara direkt olarak çarpması halinde onları yere serer. Vakum etkisinin oluşması zaman aldığı için yakındaki hedefleri direkt isabet ile etkisiz hale getirebilirsin.

Cathode Grace


Her öldürme ile Cathode Grace’in süresi artar ve kısa bir süreliğine Kritik Şansı ile Enerji Yenilenmesi kazanır. Yetenek kulanımının bekleme süresi mevcuttur.

Cathode Grace’in en verimli olduğu an, etrafta öldürülecek çok sayıda hedef olduğu zamanlardır. Daha yüksek yetenek süresi ve düzenli öldürmeler, kullanım süresini artırmanda fayda sağlar.

Cathode Grace, Gyre’in pasif yeteneği ile birlikte maksimum %300 kritik şansına kadar bürükebilir.

Rotorswell


Gyre’in mekanizmaları inanılmaz hızlarda dönerek yakındaki düşmanları şok eden bir Elektrik Alanı oluşturur. Gyre kritik bir darbe aldığında, vurulan düşmandan yakındaki düşmanlara büyük bir elektrik boşalması sağlar.

Gyre’in Signature Silahı


Gyre, Alternox kullandığı zaman %20 çoklu atış kazanır.

Gyre’in Augment Modları


Cathode Grace Augment: Cathode Grace aktifken bir düşmanı öldürmek, Rotorswell’den %200 hasar veren ek bir akım oluşturur ve Yetenek Süresini aynı miktarda uzatır.

Gyre Build


Birinci yeteneğinizi Pillage ile değiştirdikten sonra bu build Gyre için ideal bir build olacaktır.

Gyre Build
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.