"Enter"a basıp içeriğe geçin

Warframe Tasoma Özü (Tasoma Extract) Nerede Bulunur?

Uzun bir aradan sonra, yeni açık dünya haritası Duviri oyuna eklendi. Önceki açık dünya haritalarının aksine Duviri’de madencilik sistemi yoktur. Bunun yerine belirli kaynakları bulabileceğiniz konumu çeşitlendirir. Yeni eklenen malzemelerden biri de Duviri’nin mağaralarının alt kısımlarında bulunan Tasoma Özü’dür.

Tasoma Özü, Update 33.0 ile oyuna eklenen Incarnon Genesis evrimleştirmeleri için gereken bir kaynaktır. 33.0.12 güncellemesi ile toplam 290 Tasoma Özü, tüm silahları üretmek için gereken sayıdır.

Tüm Duviri kaynakları gibi, toplamak için Tasoma bitkisini kırmanız yeterlidir.

Herhangi bir döngü sırasında biraz Tasoma Özü’nü hızlı bir şekilde toplamak için Moirai Kavşağı ve Çuha Çiçeği Köyü arasında nispeten geniş dört mağara ve Uzak Esintiler Köyü’nde iki mağara bulabilirsiniz. Bu mağaraların girişleri yolun yanında olduğunuzdan hedeflerinizden çok fazla uzaklaşmayacaksınız.

Instrict geliştirmelerinde Binicilik ağacından Hızlı Seyahat özelliğini açan oyuncular için Tasoma Özü toplamak daha kolay olacaktır.

Öfke döngüsünde bitkilere eklenen kırmızı parıltı sayesinde tüm bitkileri bulmak daha kolay olur.

Duviri’de irili ufaklı toplam 16 mağara bulunmaktadır. Küçük olanların bazılarında hiç Tasoma Özü çıkmaz. Ortalama her bir mağara 2 ila 4 arasında Tasoma bitkisi üretmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.