"Enter"a basıp içeriğe geçin

Warframe Grendel Leverian İçeriği

Merhaba arkadaşlar. Bu yazıda sizlere Warframe Grendel Leverian içeriğini paylaşacağım.

Grendel: Primatif. Doyurulamaz. Ve, bu serginin göstereceği gibi, şaşırtıcı derecede sevecen bir varlık. Orokin İmparatorluğu’nun düşüşünden sonra hayatta kalan bir Orokin İnfazcısı Karishh adında menekşe kokulu bir kabadayı Europa’nın donuk, kıtlık dolu Riddha şehrini yönetiyordu. Islaklık ve iğrençlik içindeki halka nazaran Karishh, malikanesinde güven içindeyi. Onun kırılgan vatandaşları, onun her dilediğini yerine getirip onun masasındaki çoktan çiğnenmiş kırıntılarını elde edebilmeyi umut ediyorlardı. Şehir onun altında açlıktan ölürken, Karishh kendi ve obur dalkavukları için başka bir ziyafet daha verdi… on iki nakledilmiş sindirim torbaları için on iki öğün… ve bir tane… davetsiz misafir.

▌Masseter

Yıkıntılar arasında sığ bir hendek kalmıştı. Devasa kayalar malikaneden fırlayıp tepeden aşağı yuvarlanmış gibiydi… peki ya tam tersine… yukarı yuvarlandı ise? O gün Karishh Dax’in dışarıya bakarken olanlara şaşkınlıkla tanık olduğunu hayal edin. Kıkırdaktan yapılma genişleyen bir orb onlara doğru savrulurken ne kılıçlarını çıkardılar, ne de alarm çaldılar. Ve orada, sakatat spazmında Grenden onların önündeydi. Elinde “kesme takımı” ile. Masseter.

▌Sumbha Syandana

Grendel’in beklenmedik şekilde şık olan Syandana’sına uyan kumaş parçası bölgeden alındı, yaldızlanmış kapıların kalıntısına asılı bir şekilde, onun zevki ile boyandı. Aslında, ziyafete katılan Orokin destekçilerinin çoğuu… ziyafetin parçası oldu. Ve Karishh on iki exo-sac leviatorlarının taşıyabileceği kadar hızlı bir şekilde çığlık çığlığa Riddha’nın tepelerine kaçtı.

▌Eski Müttefikler

Şehrin hemen dışında, Gauss’un bu küçük parçasını bulmak benim için hiç sürpriz olmadı. Aslında, kesin olan bir şey varsa, nerede Grendel’in varlığına dair kanıt bulursak, Gauss’un da izini bulacağımıza eminiz. Şehre birlikte mi saldırdılar? Yoksa Gauss, geri dönen devriyelerin yolunu kesmek için geride kalarak, arkadaşı Grendel’in ziyafetle içini doldurmasına olanak mi sağladı?

▌Grendel Glutt Miğfer

Dikkatinizi ağzı açık bu tasarıma verin. Böyle tuhaf tercihler için uygun bir görünüm. Grendel açlık hissedebilir, evet, ama bu aşırı obur olduğu için değildir. Özellikle de başkalarının ihtiyacı olduğunda. Sözlü tarih Grendel’i, yiyerek tıkanmış bir şekilde, Riddha’nın sefil gecekondu mahallelerinde yuvarlanarak hasta ve sakatları, aç ve ölmekte olanları, zalimlerden çaldığı tükettiği kuvvet ile yeniden canlandırdığını anlatır.

▌Malikane Kapıları

Burada malikanenin parçalanmış duvarları ve Grendel’inr Masseter kılıcı ile ezilmiş kapısı bulunuyor. Grendel’in sağlıklı nimeti ile yeniden gençleşen kent sakinlerinin bu malikaneye nasıl saldırdığını neredeyse görebilirsiniz. Alabildiğine saçılmış paramparça kapılar sayesinde, onların olanı geri alırlar. Yani, geleceklerinin kontrolünü. Özgün Orokin yemek takımının kalıntılarını burada görebilirsiniz. Riddha halkının cesurca önündeki karanlık zamanları aşması gibi zamanla yıpranan bu kalıntılar sayısız ziyafette kullanılmış olmalı.

▌Grendel

Birçok Warframe hıza ve esnekliğe sahip ama gücü, momentumu, etkisi… kütle gerektiriyor. Ve orada… orta bölümde bağlantı yeri. Ayrılıyor mu? Pürüzlü, açık bir boşluk… Kim bilir? Belli bir Orokin keşfetmiş olabilir. O gece Riddha halkı, gecenin ayazından soğuktan buz kesmiş dağların şafakla buluşup ısınmasına kadar ziyafet çektiler. Kırmızı tepelere doğru kaçan İnfazcı, Grenden tarafından takip edildi. Onun kaderi neydi söyleyemem, ama insanlar zevk içindeyken, hikayeye göre, sonra onlar garip, derin bir ses tarafından aniden sessizliğe büründüler. Dağdan dağa yankılanan gürleme: Tek bir… Doygun… Geğirme.

Bu yazıda sizlere Warframe Grendel Leverian içeriğini paylaştım. Umarım işinize yarar, iyi oyunlar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.