"Enter"a basıp içeriğe geçin

Warframe Baro Ki’Teer Hazineleri 09.02.2024

Merhaba arkadaşlar. Bu yazıda bu hafta gelen Warframe Baro Ki’Teer hazinelerini göstereceğim. Void tüccarı Baro Ki’Teer her zamanki ziyareti için Relay’de yerini aldı. Beraberinde tüm platformlardaki Tennolar için yeni eşyalar getirdi. Dünya –  Strata Relay üzerinden aşağıdaki eşyaları satın almak için kendisine uğrayabilirsiniz.

Baro Ki’Teer bu hafta neler getirdi?


Bu hafta oldukça ilginç eşyalara sahip. İşte ondan satın alabileceğiniz her şey:

Modlar


Görünüm


Silahlar


Çeşitli


Baro Ki’Teer bütün platformlar için aynı eşyalar sahip.

Void Tüccarına özgü para birimi olan Orokin Ducats’larınız azaldıysa aşağıdakileri yapabilirsiniz:

  • Void Relic görevlerini mümkün olduğu kadar çok tekrar edin ve çıkan ucuz prime parçaları ducat karşılığı Relay’lerdeki Kiosk’lardan takaslayın. Relic görevlerini hızlı yapmak için yakalama görevlerini tercih etmeniz hem zaman tasarrufu sağlar hem de daha çok prime parça kasabilirsiniz.
  • Ya da diğer oyunculardan Platin karşılığı ucuz prime parçaları satın alarak Kiosk’lardan satıp ducat kazanabilirsiniz. Yabancı kanallarda satın alım yapmak için “WTB Prime Junk” yazmanız yeterli.

Baro Ki’Teer’den istediğiniz tüm ürünleri satın almak için yeterli krediniz yoksa? Ne yazık ki tek bir seçenek kalıyor: Çok sayıda “The Index” oynamak. Eğer bu sizin için uygun değilse, geminizdeki modlar istasyonundan kopya modları kredi karşılığı satabilirsiniz. Eninde sonunda modlarınız tükeneceği için bu en iyi seçenek olmayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.