"Enter"a basıp içeriğe geçin

Yenilenen Saryn Ne İş?

Son güncellemede, Saryn üzerinde bir çok değişiklik ile geldi. Her yeteneği tekrardan düzenlenen Saryn’in zırhı 175’den 225’e, Prime versiyonunun ise 225’den 300’e yükseltildi.

 

İlk yeteneği olan Spores için değişiklikler:

Spores yeteneği artık sınırsız süre ve sürekli artan bir hasara sahip oldu. Sınırsız olması ise düşmanların ölmelerine bağlı. Düşmanlar öldükçe yayılmaya devam edecek. Hasar tipi olan Virüs ise artık Paslanma hasarına döndü.

 

İkinci yeteneği Molt için değişiklikler:

Molt yeteneğinin üzerinde artık Spores yeteneği kullanılamayacak. Molt kullanıldıktan kısa bir süre için hareket hızında artış alacak. Decoy’un sağlığı bittiği zaman yakındaki düşmanlara toksin hasarı verecek.

 

Üçüncü yeteneği Toxic Lash için değişiklikler:

Artık birinci, ikinci ve yakın dövüş silahlarında uygulanabilecek. Süresi ise 45 saniyeye çıkartıldı ve silahlara Toksin statüsü işleyecek.

 

Dördüncü yeteneği Miasma için değişiklikler:

Miasma’nın hasarı Paslanma’dan Virüs’e çevrildi ve 350’den 500’e çıkartıldı. Miasma %100 garantili Virüs statüsü yanında süresi 3 saniye arttırılıp, Spore’lar tarafından etkilenmiş düşmanlara iki kat hasar verecek.

Saryn’in yetenek kullanımına [DE]Danielle tarafından seslendirilen yeni ses efektleri eklendi.

Diğer güncelleme içerikleri yakında siteye eklenecektir. Beklemede kalın  😉

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.