"Enter"a basıp içeriğe geçin

Warframe: Tennocon 2023 Etkinliği Yol Haritası Açıklandı

Tennocon 2023’e bir aydan biraz fazla bir süre kaldı ve Warframe’in onuncu yılı kutlanacak. Bu nedenle Digital Extremes, etkinliğe giden yolu topluluklarıyla birlikte şık bir şekilde kutluyor. Sadece oyun içi bir etkinlik düzenlemekle kalmıyorlar. Aynı zamanda 26 Ağustos’ta resmi Twitch kanallarında izleyerek Tennocon 2023 sırasında neler kazanabileceğinizi de açıklıyorlar. İşte önümüzdeki haftalar hakkında bilmeniz gereken her şey!

Warframe için Tennocon 2023 Etkinliği Yol Haritası


Yeni başlayanlar için, Tennocon 2023’ten önceki her hafta, Recall Ten-Zero adlı oyun içi etkinliklere katılabilirsiniz. Her hafta üç görev sunulacak ve her haftanın üçüncü görevi Forma Blueprint, Birincil Arcane Adaptörü ve diğer özel drop table öğeleri de dahil olmak üzere ek ödüller kazanma şansı için tekrar oynanabilir olacak. Recall’in üç tam haftasını tamamlayabilen oyuncular: Recall Ten Zero’nun üç haftasını tamamlayan oyuncular onuncu Yıldönümü Amblemi kazanırken, beş haftanın tamamını bitiren oyuncular da herhangi bir Gunblade’de kullanılmak üzere canlı Kyndryn Gunblade Kaplaması kazanacak.

Bununla birlikte, 26 Ağustos’ta Warframe’e giriş yaparsanız Drifter ve Operator için bir kozmetik kazanacaksınız. Twitch kanallarında Tennocon 2023’ü izlerseniz sadece bir Gara Prime değil, aynı zamanda “Gotva Prime” adlı yeni bir prime silah kazanacaksınız.

Digital Extremes ayrıca gizemli bir ses ve geçmiş Tennocon’lara bir bakış içeren harika bir yeni fragman yayınladı. Tennocon 2023, son on yılda Warframe ile ilgili her şeyin bir kutlaması olacak. Aynı zamanda oyuna gelecek olan yenilikler için de bir vitrin olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.