"Enter"a basıp içeriğe geçin

Warframe: Smeeta Kavat Build, Nedir, Nasıl Yapılır?

Smeeta Kavat Nedir?

Smeeta Kavat, oyunculara çeşitli avantajlar sağlayan bir evcil hayvandır. Smeeta Kavat, oyuncunun sağlık, kalkan, zırh ve enerji gibi istatistiklerini artıran, düşmanlara zarar veren veya ekstra ganimet elde etmelerini sağlayan farklı yeteneklere sahiptir. Bu yetenekler Charm adı verilen bir mod ile aktive olur ve rastgele bir süre boyunca devam eder. Bu yazıda, Smeeta Kavat build tavsiyesi, Smeeta Kavat’lar nedir ve nasıl yapılır gibi sorulara cevap bulacaksınız.

Smeeta Kavat Nasıl Yapılır?

Smeeta Kavat’ı elde etmek için öncelikle bir Kavat Genetik Kodu almanız gerekir. Bu kodu, Feral Kavat’ları tarayarak veya Market’ten platin ile satın alarak elde edebilirsiniz. Daha sonra, Kuluçkalayıcı Güç Çekirdeği ve Genetik Kodu kullanarak Smeeta Kavat’ınızı kuluçkaya yatırabilirsiniz.

Feral Kavat’lar Nerede Bulunur?

Feral Kavat’lar Derelict/Deimos haritalarda bulunurlar. Aşağıdaki liste %100 doğru olmayabilir. Sadece tavsiye olarak görülmelidir.

GezegenİsimGörevLevel
DeimosHorendYakalama12-14
DeimosPhlegyasYok Etme13-15
DeimosFormidoSabotaj14-16

Feral Kavat’lar agresif yaratıklar değildirler. Siz saldırmadan saldırmazlar. Bu sayede kolayca tarama işlemini yapabilirsiniz. Tabi en garanti yöntem Loki ile gitmek olacaktır.

Smeeta Kavat Buffları

Smeeta Kavat’ın özel bir yeteneği olan Charm vardır. Bu yetenek sayesinde, Smeeta Kavat size rastgele bir buff verir. Bu bufflar şunlardır:

  • Ekstra hasar: Tüm silahlarınızın hasarı 120 saniye boyunca iki katına çıkar.
  • Ekstra kritik şans: Tüm silahlarınızın kritik şansı 30 saniye boyunca iki katına çıkar.
  • Ekstra enerji: Enerjiniz tamamen dolar ve 10 saniye boyunca enerji harcamazsınız.
  • Ekstra kaynak: Düşen kaynakların miktarı artar 120 saniye boyunca artar.

Smeeta Kavat Build

Smeeta Kavat Build

Hatırlatma: Link modları Warframe’in canını arttırmaz. Mod üzerinde bulunan yüzdeyi Warframe’in canı ile oranlayıp petin canına ekler.

Tüm kavatların özelliklerini görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. https://bizneyapiyoruzki.com/oyun/warframe-kavat-turleri-ve-ozellikleri/

Kaynak: https://warframe.fandom.com/wiki/Kavat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.