"Enter"a basıp içeriğe geçin

İnşaat Pilonlarıyla Çölde Savaş: Warframe Qorvex’in Güçleri ve Yetenekleri

Merhaba okurlar. Bu yazıda oyuna eklenecek 55. Warframe olan Qorvex ile ilgili bilgiler vereceğim. Qorvex oyuna yeni eklenecek olan Cavia Sendikasından alınabilecek.

Qorvex, radyoaktif bir Crucible Core etrafında düzenlenmiş beton yığınından oluşan bir kütledir ve Albrecht Entrati tarafından tasarlanmıştır. Bu tasarım, Entrati’nin labirent gibi labaratuarlarından yayılan korkunç ve mistik güçlere karşı bir kalkan olarak hizmet etmesi için yapılmıştır. Artık Qorvex, Tenno’ya yeni bir koruyucu olarak hizmet etmektedir.

▌Qorvex’in Pasif Yeteneği

Qorvex’in kullandığı tüm silahlara bonus olarak radyasyon hasarı eklenir.

▌Chyrinka Pillar (Birinci Yetenek)

Qorvex, yakındaki düşmanları sendeleyecek şekilde havaya sıçrayıp yere iner ve ardından radyoaktif bir sütun oluşturur. Bu sütun düşmanlara periyodik olarak radyal hasar verir ve radyasyon etkisi yayar, aynı zamanda düşmanları yavaşlatır. Diğer Qorvex yetenekleriyle temas halindeyken, sütun kısa bir süre içinde birden fazla radyoaktif dalga yayarak etkisini artırır. Aynı anda iki adet sütun yerleştirilebilir.

▌Containment Wall (İkinci Yetenek)

Qorvex, radyoaktif beton bloklarından oluşan çift paralel duvarlar inşa eder. Duvarlar, hedeflenen yöne doğru blokların tek tek dışarı doğru yükselmesiyle oluşur. Beton bloklara temas eden düşmanlar sürekli olarak sendeler ve düşük miktarda radyasyon hasarı ve radyasyon etkisi alır. Duvarlar tamamen inşa edildikten sonra, Qorvex duvarları içe doğru çökerek provizyonel engeli parçalar ve hendekte bulunan tüm düşmanları bir araya getirerek yüksek miktarda radyasyon hasarı ve radyasyon etkisi verirken sendelemelerine neden olur.

▌Disometric Guard (Üçüncü Yetenek)

Qorvex’in beton giysisi, koruyucu plakalara dönüşerek kendisini ve takım arkadaşlarını çevreler. Korunaklı olan müttefiklere, statü bağışıklığı sağlanır. Radyasyon hasarı ile yapılan öldürme ve asistlerle birlikte kullanılabilen statü bağışıklığı yığınlarının sayısını artırır.

▌Crucible Blast (Dördüncü Yetenek)

Qorvex, göğüs boşluğunu kilitleyerek üstünde bulunan Crucible Core’dan yoğun bir radyoaktif ışın salar. Bu ışın, yol üzerindeki tüm düşmanlara radyasyon hasarı verir ve radyasyon etkisi yaratır. Radyasyon hasarına maruz kalan düşmanlar, ışın tarafından dokunulduklarında etraflarında bir zincirleme reaksiyona yol açan bir radikal radyoaktif sel sıçratırken patlayarak sendelemelerine neden olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.