"Enter"a basıp içeriğe geçin

Warframe Nitain Özü Nereden Elde Edilir?

Nitain Özü, çok az yolla elde edilebilen ve birçok Warframe bileşeni, kaskı ve diğer bazı eşyaları yapmak için gereken bir kaynaktır. Bu kaynağın nasıl elde edilebileceği, ne işe yaradığı ve ilginç bazı gerçekleri bu yazıda anlatacağım.

Codex

Her şişe milyarlarca nadir okyanus mikroorganizmasının özenle işlenmesiyle hazırlanmıştır.

Nitain Özü, yalnızca birkaç yolla elde edilebilen ve birçok Warframe bileşeni ve Miğferler ile bazı ekipmanları üretmek için gereken özel bir kaynaktır.

Nitain Özü Nedir?

Nitain Extract, milyarlarca nadir, okyanus mikroorganizmasının özenle işlenmesiyle üretilen bir şişedir. Bu kaynak, sadece Nightwave tekliflerinden elde edilebilir.

Nitain Özü, Warframe bileşenleri ve kaskları yapmak için gereken bir kaynaktır. Ayrıca bazı silahlar, kozmetikler, modüller ve geliştirmeler gibi diğer eşyaları yapmak için de kullanılır.

Nitain Özü Nasıl Elde Edilir?

Nitain Özü, sadece birkaç yöntemle elde edilebilen bir kaynaktır. Bunlardan bazıları şunlardır:

Nightwave Teklifleri

Nightwave tekliflerinden 15 x kredi karşılığında x5 Nitain özü satın alabilirsiniz. Bu bir “evergreen” tekliftir ve sınırsız miktarda satın alınabilir.

Zulalar

Reaktör Sabotajı ve Yok Etme görevlerinde, tüm üç zulayıda bulduğunuzda, Zula C ödülünde %0.67-2 (gezegene bağlı olarak) Nitain Özü düşme şansı vardır.

Cetus Bounty

Ghoul Purge etkinliği sırasında (her birkaç haftada bir) Cetus Bounty görevlerinde, %3.57-4.72 (aşamaya bağlı olarak) Nitain Özü düşme şansı vardır.

Nitain Özü Hakkında İlginç Gerçekler

Warframe’in mobil uygulaması üzerinden uyarı kurarak Nitain Özü’nün Alert görevlerine gelmesi ile ilgili bildirimleri alabilirsiniz.

Nitain Özü, Sortie Ödül tablosundan kaldırılmış ve yerine 3 günlük Boosterlar eklenmiştir.

Sonuç

Nitain Özü, oyunda önemli bir kaynaktır. Sadece birkaç yolla elde edilebilir ve birçok eşya yapmak için gereklidir. Ayrıca, gerçek hayattaki bazı bilimsel yöntemlerden ve olaylardan ilham alan ilginç bir arka plan hikayesine sahiptir. Umarım bu yazı Nitain özü hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olmuştur. Oyunun keyfini çıkarın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.