"Enter"a basıp içeriğe geçin

Warframe Nights of Naberus 2023 Etkinlik Rehberi

Merhaba okurlar. Bu yazıda Warframe Nights of Naberus etkinliği hakkında bilgiler vereceğim. Warframe’in Naberus etkinliğine katılarak Cadılar Bayramı temalı kozmetikler kazanın.

Nights of Naberus etkinliği bu yıl Warframe’e geri dönüyor ve geçen yıla göre genişletilmiş bir ödül seçkisi sunuyor. Kız Evlat her yıl Necralisk’i ürkütücü bir dekorla kaplıyor ve tüm ay süren benzersiz bir Cadılar Bayramı temalı mağaza açıyor. Ona büyük miktarda Anne Sembolü getirin ve birçok benzersiz görünüm, Warframe Ephemeraları ve hatta elde edilmesi zor silah kalıpları ile ödüllendirileceksiniz.

Bu yılki etkinlik geçen yılla neredeyse aynı, ancak Kız Evlat’ın mağazası amblemler, mühürler ve benzersiz bir Gammacor görünümü dahil olmak üzere bazı yeni kozmetik tekliflerle güncellendi. Bu rehber, Naberus etkinliğinin nasıl çalıştığını, yeni bir oyuncu olarak Deimos’a nasıl ulaşacağınızı ve bu yılki etkinlikte Kız Evlat’tan satın alabileceğiniz tüm ödülleri sergileyecek.

Nights of Naberus Nedir?

Naberus, Warframe’in 4 Ekim’den 1 Kasım’a kadar süren yıllık Cadılar Bayramı etkinliğidir. Deimos’taki Entrati ailesi, bu eski Orokin geleneğini, oyuncuların kazanması için Cadılar Bayramı temalı yeni bir ürün stoğuyla kutluyor. Bu öğelerin çoğu, silahlar için görünümler, Warframe Ephemeraları ve benzersiz bir renk paleti içeren kozmetiklerdir. Bu etkinlik aynı zamanda size Sheev hançerini yapmanın kolay bir yolunu sunar.

Oynanış açısından, Nights of Naberus sizi Necralisk ödüllerini ve diğer Deimos temalı içerikleri tamamlamaya teşvik ediyor. Naberus etkinliğine eklenen hemen hemen her öğe, Necralisk ödüllerinden kazanılan ücretsiz bir para birimi olan Anne Sembolü satın alınabilir. Ödül hedefleri, oynanışta herhangi bir değişiklik olmadan aynı kalır. Deimos dışında, Day Of The Dead görünümleri, Naberus etkinliği boyunca oyun içi mağazadan Platinum ile satın alınabilir.

Deimos’un Kilidi Nasıl Açılır?

Bu etkinliğin benzersiz ödüllerine erişmek için Deimos’a ve Necralisk’e erişmeniz gerekecek. Deimos, Mars Kavşağı ve “Deimos’un Kalbi” görevini tamamladıktan sonra açılır. Deimos’a doğrudan erişebilmeniz için Mars’taki birkaç bölümü temizlemeniz gerekecek.

Naberus İkramları

Etkinlik sırasında Navigasyondan “Naberus Geceleri” olarak etiketlenen bölgeye (yani Deimos’a) gidin sonra, Kız Evlat ile konuşun ve “Naberus İkramları” seçeneğini seçin. Bu, bu etkinliğin benzersiz öğelerini ortaya çıkaracaktır. Bu sekmede satılan her öğe, Entrati için Necralisk ödüllerini tamamlayarak kazanılan ortak bir para birimi olan Anne Sembollerine mal olur. Ödül ne kadar zorsa, o kadar çok sembol alırsınız. Çoğu ürün yaklaşık 20-125 jetona mal olur.

Naberus Ödülleri

Anne Sembolü Nasıl Kasılır?

Anne Sembolleri, Deimos’taki Anne Görevleri ödüllerini tamamlayarak kazanılabilir.Şu anda mevcut olan tüm ödülleri görmek için Necralisk’teki Anne ile konuşun. Ödül ne kadar zorsa, o kadar çok sembol alırsınız. Yapınız bunu kaldırabiliyorsa, farm yapmak için en iyi ödüller, bitirme başına ~120 sembol sunan T5 ödülleridir. Steel Path versiyonu biraz daha fazla sembol verir, ancak önemli ölçüde daha zordur. Yeni oyuncular bunun yerine ilk üç kademe ödülü toplamalıdır. Düşük sembol ödemelerine sahip oldukları için İzolasyon Kasası ödüllerinden kaçının. Işınlanma noktaları haritada belirdiğinde görevi bitirmek için çıkışa gidin.

Nights Of Naberus etkinliğini, Deimos’un kilidini açmayı ve Anne Sembollerini nasıl elde edebileceğinizi anlattığım bu yazı umarım işinize yarar. İyi eğlenceler!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.