"Enter"a basıp içeriğe geçin

Warframe Kusurlu Modlar Nerede?

Abyss of Dagath ile gelen önemli değişikliklerden birisi, yeni oyuncu ödüllerinde yapılan değişikliklerdi. Warframe’de başlangıç gezegenlerinde kavşakları tamamlarken oyunculara kusurlu modlar veriliyordu. Bunlar Warframe’inizi ve silahlarınızı modlarken daha az maliyetli olacaktır, ancak aynı zamanda size kusursuz hallerinden daha az fayda sağlayacaktır. Güncelleme yayınlandığında kusurlu modları kavşak ödüllerinden kaldırdılar. Ancak bunlar oyuna tekrar eklendi ve artık satın alınabiliyor. Warframe kusurlu modlar nerede?

▌Warframe Kusurlu Modlar Nerede?

İlk önce Dünya’dan Iron Wake bölgesine gidin.

Haritaya girdiğiniz yerden hemen sola döndüğünüzde Steel Meridian sendikasının yanında bir çöp kutusu bulacaksınız. Kusurlu modları buradan satın alabilirsiniz.

Tüm kusurlu modları bu kutuda bulacaksınız ve hepsini elde etmek için yaklaşık iki milyon krediye ihtiyacınız var. Ancak seviyesi yüksek oyuncular için pekte kullanışlı değiller ☺ Ancak koleksiyoncular için güzel bir eklenti olmuş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.