"Enter"a basıp içeriğe geçin

Warframe Gauss Leverian İçeriği

Merhaba arkadaşlar. Bu yazıda sizlere Warframe Gauss Leverian içeriğini paylaşacağım.

Ahhh. Gausss. Nereden başlamalı, nereden başlamalı… Tabi ki, Ceres kazısı ile Altra antik kulesinin yeri. Güçlendirilmiş sığınaklar, hava nöbetçileri… titreşimli mayınlarla dolu. Büyük Ceres lordları için muhteşem bir kale… Çatıdan atılana kadar, ölümsüz bedenler aşağıdaki korkunç mayınlarla birlikte patladı. İçeriden bir isyan. Altra’yı geri almak için gönderilen Dax onları kurtaramadı. Bu ateş seli ile mücadele edenlerin cesetleri savaş alanını kapladı… İşte bundan sonra süratli arkadaşımızı çağırdılar.

Akarius


Altra’nın, dış alan sığınaklarında bulunan dual ikincil silahlar çekişldi. Birşeyler sığınağa büyük bir hızla çarptı ve hepsi de aynı, darbe taşına, ve cisme vurdu. Gerçek olmayan kinetik bir şok dalgası. İlk patlamada hayatta kalma talihsizliğine sahip olan isyancılar muhtemelen Akarius’u kendi gözleriyle gördü.

Acceltra


Acceltra: Hızlı ateşlenen bir mikro füze fırlatıcı. Mermilerin bıraktığı ozon kokusu, yumuşak polikarbonat varillerinden kaynaklanıyor. Bazıları Gauss’un sadece çok yönlülük ile hız için tasarlanmış donuk bir araç olduğuna inanıyor. Ancak Acceltra bundan daha fazlası olduğunu kanıtlıyor. İçlerine dalıyor, düşmanları bıçak saldırısına davet edip füzeleriyle onları şaşkın halde avlıyor.

Gauss Mag Miğfer


Standart bir kyafet miğferi değil. Bu, özel kontrol yüzeylerine ve açılı kaplamaya sahiptir. Işığı meraklı bir şekilde yakalıyor, değil mi? Ne zaman o kadar parlarsa, kendimi belki de bir rehine olan Altra’nın üstünde görüyorum, ıssız bir tarlada… ve sonra da… onu görüyorum. Soluk bir ışık parıltısı.

Altra Syandana


Dax bir gün şöyle demiştir: “Vurulmayan şey öldürülemez”. Sadece o gün Gauss’u gördüklerinde ne düşündüklerini hayal edebiliyorum. Parlak bir mermi, bu syandana bir maelstromdaki bayrak gibi sert bir şekilde sabitlenmiş ve Altra’ya doğru uzanıyordu.

Gauss Kanat


Soyulmuş Gauss Airfoil sistemi. Bu hayali heyecan, Kubrodon’un Warframe’in hızlanmasındaki payına katkıda bulunuyor. Güç, kütle, yoğunluk. Hepsi hassas bir dengede tutuluyor.

Gauss


Gauss. Ön kenar: ısıya dayanıklı pürüzsüz kompozitler. Arka kenarlar: aerodinamik, folyolanmış, yüksek ısı nedeniyle belirsiz çarpıklaşmış. The Saint of Altra. Eğer zihnini serbest bırakırsan ne görüyorsun? İlahi bir ışık benzeri bir Festival görüyorum, titremelerin patladığı mayınlar, Altra’ya doğru göz kamaştırıcı bir dalgada yükseliyor. Ve Gauss -bu termal çığın hemen önünde bir ışık hüzmesi- ateş kadar hızlı. Hayır… Ondan da hızlı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.