"Enter"a basıp içeriğe geçin

Warframe Dagath Rehber: Build, Farm ve Yetenekler

Merhaba okurlar. Bu yazıda Warframe 34.0 güncellemesi ile 18 Ekim 2023 tarihinde oyuna eklenen Dagath karakterini tanıtacağım. Warframe Dagath karakteri Abyss of Dagath (Dagath’ın Çukuru’nda) ile tanıtılmış oldu.

Naberus Gecesi’nde alacakaranlık vaktinde, lanetliler ritüellere dalar, yas tutanlar seanslar için yakarışta bulunurken, sonbahar rüzgarı bu bedbaht kemikleri sarsar. Dagath’ın lanetli kabrini açmak, eğer yaparsanız, hayaletli kabuslarından korkutmazsınız, yaşayanları eşeleyen gece atlarıma bindirilmiş olun. Onlar ne zaman unuturlar ki kırık omurgaların girdabını, alıkonulmamış ruhunun intikamını ve Rakhali’nin hayaletli baskısının izlerini.

Codex

Kasvetli üzüntünün gücünü ve gazabını asla küçümseme. Dagath’ın kötülüğü yüksek hasar verir.

Warframe Dagath Nasıl Alınır?

Warframe Dagath Nasıl Alınır?

Dagath’ın ana ve bileşen kalıplarını Klan Dojo’sunun içindeki Dagath’ın Çukuru’ndan elde edilir. Dagath, diğer Klan Dojo odalarının aksine Araştırmaya ihtiyaç duymaz ve oda inşa edildikten hemen sonra edinilebilir.

Warframe Abyssal İşaret Işığı

Bileşen kalıpları, Ceres‘teki Abyssal Bölgesi‘nden elde edilen toplam 102 Vainthorn gerektirir. Bölgeye erişim, Sendikalardan (Steel Meridian, Arbiters of Hexis, Cephalon Suda, The Perrin Sequence, Red Veil veya New Loka) Rütbe 2 ve 5000 puanına sahip Abyssal İşaret Işığı satın almayı gerektirir. Görev tamamlandığında sadece host sahibinin Abyssal İşaret Işığı’nı tüketerek her bir temizlemede 6, 7 veya 8 Vainthorn (The Steel Path’de 8, 11 veya 12) ödül verir.

Warframe Ceres Abyssal Bölgesi

Sendikalardan Abyssal İşaret Işığı almak, Abyssal Bölgesini açmak için yeterli. Arsenaldan teçhizatlarınıza eklemeyi gerektirmiyor.

Warframe Dagath Üretmek İçin Gerekenler

Dagath Ana Kalıp25,000 Kredi
1 Dagath Nöroptikleri
1 Dagath Gövde
1 Dagath Sistemleri
3 Orokin Hücresi
Dagath Nöroptikleri Kalıp15,000 Kredi
34 Vainthorn
2,000 Alaşım Plaka
3 Neurode
3 Sinir Sensörleri
Dagath Gövde Kalıp15,000 Kredi
34 Vainthorn
1,500 Değerli Metal
4 Morphics
2 Argon Kristali
Dagath Sistemleri Kalıp15,000 Kredi
34 Vainthorn
1,000 Devreler
5 Kontrol Modülü
4 Galyum

Dagath’ın İmza Silahı: Dorrclave

Warframe Dorrclave yakın dövüş silahı

10 öldürme veya öldürme yardımı sonrası Dorrclave, Zincirleme Hasarını ikiye katlayan ve sonraki 10 saldırı için Statü Etkilerini garanti eden hayaletimsi bir duruma girer.

Dagath ile birlikte kullanıldığında her aktif Statü Etkisi başına 6 sağlık iyileştirmesi kazanır.

Warframe Dagath’ın Yetenekleri

Pasif Yeteneği

Enerji ve Sağlık küreleri, Dagath üzerinde %35 şans ile %300 daha etkili olur. Dagath’ın pasif yeteneğini en üst düzeye çıkarmak için ek sağlık enerji küreleri düşüren geliştirmeleri kuşanmayı göz önünde bulundur.

Wyrd Scythes

Warframe Dagath Wyrd Scythes yeteneği

Wyrd Scythes’ler Dagath’ın etrafını sarar ve yakındaki düşmanlara yönelirler. Vurulan düşmanlar yavaşlatılır ve garantili Statü Etkisi ile Virüs Hasara maruz kalır. Etrafında dönen bu tırpanlar ayrıca Doom yeteneğini yayar ve süresini uzatır.

Dagath’ın Wyrd Scythes yeteneği Virüs Statü Etkisi uygulayarak düşmanların Doom dahil tüm kaynaklardan daha fazla sağlık hasarı almasına neden olur. Diğer Statü Etkisi uygulayan silahlar kuşanarak bundan yararlan.

Wyrd Scythe’ler, birden fazla düşmanı delip geçebildiği için büyük gruplara karşı Doom uygulamak ve süresini uzatmak için harika bir fırsat sunar.

Doom

Warframe Dagath Doom yeteneği

Yakındaki düşmanları ölüme mahkum et. Dagath’ın verdiği hasarın bir kısmı, Wyrd Scythe tarafından yenilenir. Ayrıca Virüs hasarına maruz kalırlar.

Doom, tırpanları geniş bir koni şeklinde fırlatır. Bu nedenle yeteneği kullanmadan önce Dagath’ı mümkün olduğu kadar çok düşmanın önüne konumlandırmalısın.

Grave Spirit

Warframe Dagath Grave Spirit yeteneği

Dagath’ın silahlarını ekstra Kritik Hasarla güçlendir. Ölüme mahkum düşmanlarda etkiler iki katına çıkar. Kısa süreliğine spektral bir forma bürünerek ölümcül darbelerden kurtul.

Grave Spirit’in yıkıcı hasar potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için Dagath’ı yüksek Kritik Şanslı silahlarla donat.

Grave Spirit aktifken ölmesi durumunda Dagath, ölümsüz bir hayalet forma bürünür ve yakındaki düşmanları yere serer.

Dagath’ın spektral formunda her öldürme bir Sağlık Küresi düşürür. Hayata güvenli bir dönüş sağlamak için Dagath’ın ölümsüzlük süresi boyunca agresif bir şekilde saldır.

Rakhali’s Cavalry

Warframe Dagath Rakhal's Cavalry yeteneği

Hayalet Kaithe’ler ileri atılarak yollarına çıkan herkese Virüs hasarı verir. Saldırıları Ölüme Mahkum düşmanların savunmasını ortadan kaldırır.

Rakhali’s Cavalry, onu kullandığın yöne doğru hareket eder ve yerde koşar. İzdihamın savaş yolunu daha iyi görebilmek için havadayken kullanmayı deneyebilirsin.

Rakhali’s Cavalry, kullanımının başlangıcına yakın bir zamanda düşmanlara birden çok kez vurabilir ve bu da savunmalarını hızla kaldırılması konusunda çok etkili olabilir.

Rakhali’s Cavalry, kullanım sırasında ölümsüzlük sağlar. Ölümcül bir tehlikeyle karşı karşıya kaldığında süvarileri çağır!

Diğer Bilgiler

Warframe Dagath ile ilgili diğer bilgiler.
  • Dagath 54. özgün Warframe’dir.
  • 30. seviyede modlanmamış Dagath’ın sağlığı 666 olacaktır. Bu, Nekros’un 666 kalkanına benzemesinin yanı sıra Şeytan’ın numarasına ve Dagath’ın ölüm temasına bir göndermedir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.