"Enter"a basıp içeriğe geçin

Warframe Chroma Profit Taker Build Ve Eidolon Build (3 Forma)

Merhaba okurlar. Bu yazıda sizlere Chroma Profit Taker Build ve Chroma Eidolon Build’lerini göstereceğim. Chroma, kolayca build yapılabilen bir Warframe olarak dikkat çeker. En önemli yetenekleri olan Elemental Ward ve Vex Armor, yüksek miktarda Güç ve Süre gerektirir. Çoğu buildde Menzil düşük öneme sahipken, Verimlilik ise Arcane Energize veya Zenurik Focus okulu aracılığıyla etkisiz hale getirilebilir.

Maalesef, Warframe’de en iyi Güç ve Süre modları, hepsi on seviyeden oluşan Corrupted veya Primed modlardır. Chroma’nın potansiyeline ulaşabilmesi için en azından birkaç Forma ve bazı yüksek seviyeli modlara ihtiyacı vardır. Eğer bir Warframe’e birkaç Forma yatırmaya istekli değilseniz, size Inaros veya Nidus gibi başka bir Warframe’i oynamanızı kesinlikle öneririz. Chroma’ya yatırım yapmanın karşılığında, tek başına Profit Taker ve çoğu Steel Path bossu öldürebilen harika bir boss katili elde edeceksiniz.

Yukarıda belirtildiği gibi, Zenurik Focus Okulu’nu kullanmanızı kesinlikle öneriyoruz. Çoğu Chroma buildi Verimlilik yerine Güç için fedakarlık yapar, bu nedenle Zenurik’in enerji ile ilgili pasiflerinden faydalanarak bunu dengelemeniz gerekecek. Zorlu görevlerde Chroma’nın Enerjisini doldurmak için Enerji Yenileme Pedleri kullanmayı sorun etmiyorsanız, Primed Sure Footed’a sahip değilseniz kendinize yere serilme bağışıklığı sağlayan Unairu da bir seçenektir.

Chroma, Yetenek Gücü ve Süre (Kızıl) veren Archon Parçalarından fayda sağlar. Eğer Profit Taker veya Eidolon avlarının başlangıcında Enerji Pedleri sıklıkla kullanıyorsanız, Chroma’ya Başlangıç Enerjisi (Kehribar) Archon Parçası vermek de düşünebilirsiniz. Chroma’nın temel yetenekleri güçlü bir şekilde Yetenek Gücü ve Süre ile ölçeklendiğinden, hangi istatistikin daha değerli olduğuna göre özelleştirme yapabilirsiniz. Aşağıda sergilenen build Archon Parçası kullanmıyor olacak.

Warframe Chroma Profit Taker Build Ve Eidolon Build (3 Forma)
  • Forma: 3 (2 Madurai, 1 Vazarin (Exilus))
  • Element: Soğuk
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.