"Enter"a basıp içeriğe geçin

Warframe Atlas Leverian İçeriği

Merhaba arkadaşlar, bu yazıda sizlere Warframe Atlas Leverian içeriğini paylaşacağım.

Warframe Atlas Leverian İçeriği

Bu Atlas. Taş kadar sert. Onun hikayesinin bir asteroid’te başlaması gerçekten bir sürpriz olabilir mi? Tapınak Telamon büyük toplulukları büyük taş yokedicisinden bahseden bir şarkıyla adeta büyülenmişlerdi. Toprağı ve dünyayı yok ederek yeniden doğuşa onları götürecek bir tanrı. Orokin, bu tarikatın notasız müziklerini ve spazmsı danslarını çok kez alaya almasına rağmen büyü güçlenmeye devam etmişti. Telamon’un yayınları sıklıkla kontrol edilen kanallara da sızarak kıyamet günü mesajını yayarlardı. Bodğulan alt kesim için, onları boğan Orokin’lerden daha güçlü bir şey olması fikri onları sarhoş ediyor olmalıydı. Çok sert bir Orokin sansürlemesi işe yarar gibiydi.. ta ki bir asteroid dünyaya doğru yönelene kadar. Telamonlar bunu kendi kehanetlerinin başlangıcıymış gibi gördüler ve kutlamaya başladılar. İlahi adalet. Yaşayan hafızada ilk kez, Orokin’ler zayıflık gösterdi. Yokoluşun toplu olup olmaması hiç önemli değildi. Tapınak için, bu yeni bir çağın başlangıcıydı.

Atlas Shikoro Miğfer

Asteroide bir sonda gönderilmişti, belki de ilahi müdahalenin kanıtlarını arıyordu. Müdahaleyi buldu, ama ilahi dışında herhangi bir şey olabilirdi. Bu kaya, yönlendirici devasa iticilerle donatılmıştı ve bu iticilerin başında, kuş sürüsü kadar çok silahlanmış Telamon vardı. Kaderlerini kendi ellerine aldıkları gibi, kayanın üstünde son bir sarsıcı danslarını yapmaya koyuldular. Savaş gemileri, Orgon füzeleri, ve kalabalık bir Dax kuvvetleri… Orokin bunu sayısız yolla çözebilirdi. Fakat düşmanları Telamon’ların kendisi değildi. Onların fikirleriydi. Atlas, tek başına, gönderilmişti. O kayaya çarptıkça, onun Shikoro miğferi tarikat üyelerine selam verirdi. Açılı balistik kaplamayı ve güçlendirilmiş boyun korumasını not al. Yakında her ikisine de ihtiyacı olabilir.

Telamon’un Tablosu

Yıllarca, tarihçiler bu “Telamon Hikayesi”‘ni çok mümkün görmediler, sanki bir Orokin progpaganda-söylenti kalıntısı gibi. Fakat daha sonra sistemimizin dış sınırlarında bir grup küçük kaya ve toz yığınını bir eliptik yörüngeyi izlerken bulduk. Bu kayaların üzerinde çok ilginç bir grup taş heykeller bulduk. Bu taşlaşmış figürler, kesinlikle Tapınak üyeleri, bir çatışma ve ölüm üzerine olan bir tabloya dönüşmüştü. Ya da, .belki de bir danstı bu? Bu başarılı keşif bütün hikayeyi bir olguymuş gibi tekrar düşünmemize zorluyor.

Stratum Syandana

Stratum Syandana. Çekingen ve sert, arkasını çevirip içindeki ametist kristalinin renkli parlamasını ortaya çıkarana kadar. Nefes kesen bir jeot. Atlas, takil asteroid’in iticilerine doğru koşarken kurdelelerinin sarmal hareketlerini hayal edin. Onun planı onlara yeniden yön vererek taşı Dünya’dan uzağa itmek olmalıydı. Ama, hikayeye göre, o yaklaştığında, tarikatçılar iticilerin ayaklarını patlattılar ve onları uzayın derinliklerine gönderdiler. Artık onlara gerek yoktu, kütle ve süredurum taşı kaderine taşıyacaktı. Atlas’ın hiç seçeneği kalmamıştı, veya Telamon’lar öyle düşünmüştü.

Tekko

Tekkolar belki de bu galerideki favori parçalarım. Şundaki detaylı, süslü kalıplara, karmaşık bıçaklara dikkat kesilin. Atlas’ın ustalıkla yapılmış görünüşünün tam zıttı. Güzelliği ve ustalığı Tekko’nun asıl amacını gizliyor, tarikatçıların kafataslarındaki girintiler bunu doğruluyor. Merak ediyorum acaba hangi çılgın dans yarıda kesilirdi – ya da – eğer Tekko’nun kırbaç darbeleri ve dürtmeleri topluluğun düzensiz kutlamalarının arasına karışmış olabilir miydi?

Rumbler

Gözlerinin önünde nadir bir olaya tanıklık ediyorsun, bahsedilen Tableau’nun parçalarından özenle iki Rumbler yaratıldı. Atlas tarafından canlandırılan bu ağır ve sert kaya formasyonların nasıl yaratıldığı akla mantığa sığmıyor. Yine de doğru. Taptıkları taşın hayat bulup onlara saldırdığında Telamon’ların yaşadığı şaşkınlığı hayal edin. Böyle bir şeye nasıl karşı koyabilirlerdi. Bir heyelan ile tartışmak gibi.

Burada sağdaki ikinci heykelin arkasından tıklarsanız Atlas Prex kartına sahip olabilirsiniz.

Atlas

Dünya ufukta göründü ve tarikatçıların koroları Atlas ile alay etti, “Taş her şeyi paramparça edecek!” Sistemin her tarafında, her Telamon bu son ilahiyi tekrarladı. Çocuklar, Neptün kadar uzakta bile olsalar, başlarını yağlı et suyundan kaldırıp Dünya’ya bakmaya başladılar. O yuvarlanan kaya her şeyi… değiştirebilir miydi? Atlas diz çöktü, başı, elleri, görünür yıkım içinde yere bastırırken Telamon’ların ilahisi daha da yükseldi. Ama o dinliyordu, hissediyordu – taşın ilahi sesinin titremesini. Asteroid’in fayları onun için canlandı… ve öylece yeni bir şarkı başladı. Rumblers. Tanrısal bir ritimde çıkageldiler, faylar boyunca vururken Atlas, son, rezonant akortunu vurdu. Bir titreşim yayıldı… Bir anda, büyük asteroid patladı. Artık sadece ışıldayan yağmura dönüşür, atmosfer boyunca kıvılcım saçar… ve kaybolur… Telamon’ların şarkısı sessizlikte kayboldu ve çocuklar, Neptün kadar uzakta, arkalarına dönüp kaşıklarını yağlı et sularına döndürdüler.

Bu yazıda sizlere Warframe Atlas Leverian içeriğini paylaştım. Umarım işinize yarar, iyi oyunlar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.