"Enter"a basıp içeriğe geçin

Warframe Devstream 167 Özet

Warframe Devstream 167 oyunun resmi Twicth kanalında yayınlandı. Bu güncellemede yeni Warframe Citrine ve çok sayıda kozmetik tanıtıldı. Duviri Paradox ile ilgili bilgi bekleyenler için pek fazla bir şey anlatılmadı. Mobil versiyonu üzerinde çalışmalar devam ediyor. IOS bir cihazınız varsa sizde betaya katılabilirsiniz.

İçindekiler

The Duviri Paradox


The Duviri Paradox ile ilgili bir kaç mağara resmi gösterildi. Başka kayda değer bir bilgi yok. Detaylı bilgileri bir sonraki Devstream’de anlatacaklarmış.

Yıldız Günleri


Warframe’in 10. yıl dönümü etkinliği yakında gerçekleşecek. Planlanan çok şey var ama şu an için ayrıntılı bir bilgi bulunmuyor. Sevgililer günü temalı etkinlik olan “Yıldız Günleri” etkinliği 1 Şubat tarihinde geri dönüyor. Fortuna’daki borç senetleri ile Eros Kanatları Ephemera, Eros Ok Skin ve Ticker Peluş eşyalarını satın alabileceksiniz. Bazı Glif paketleri ve sadece 1 kredi karşılığında envanterinize ekleyebileceğiniz Sevgililer Günü Renk Paleti dahil olmak üzere ek paketler, oyun içi marketten satın alınabilir olacak.

Citrine


Şubat ayı içerisinde yeni Warframe Citrine oyuna eklenecek. Citrine, beraberinde yeni oyun modu (savunma görevi olacak), yeni birincil silah ve yakın dövüş silahı ile birlikte gelecek. Oyuncuların bu yeni modu oynayabilmesi için “Heart of Deimos” questini bitirmiş olmaları gerekecek.

Oynanış Güncellemeleri


Devstream’de açıklanan oynanışı etkileyecek güncellemeler arasında Tauforged Archon Parçasının düşme oranları ile ilgili bir düzeltme var. Artık Tauforged Parça almadığınız her sefer düşme şansı %20 artacak. Bu artış oyuncuya özel olacak ve tüm takım için düşme oranını değiştirmeyecek.

Buz statü efekti artık %50’lik bir yavaşlama oranı uygulayacak ve zamanla %85’e çıkacak.

Gara, Gyre, Revenant ve Yareli için 4 adet yeni Augment modu gelecek.

Diğer Değişiklikler ve Eklemeler


  • Rhino için yeni skin. Adı “Deathwatch” olacakmış. “BugFrame” denmesini istemiyorlarmış 😁.
  • Ember için Voidshell görümü gelecek.
  • Protea, Titania ve Nezha için Prex kartları gelecek.
  • Operatör (Drifter) için yüz boyama gelecek.
  • Gölgelerin aşırı karanlık olmaması için açık dünyaların aydınlatmaları iyileştiriliyor.
  • Syndana’lar daha akıcı olaca ve Warframe’lerin üzerindeki itemlere takılmayacaklar.
  • Sıradaki Devstream’de yeni bir prime açıklanacak. Bunun Hildryn Prime olduğu tahmin ediliyor.

Kaynak: https://www.twitch.tv/warframe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: