"Enter"a basıp içeriğe geçin

Warframe: Haritadaki Gizli Nesneler Nasıl Bulunur? Parallax (Orokin Eye) ve Helminth (Golden Instict) – 2 Yöntem İle

Haritalardaki gizlenmiş nesneleri nasıl kolayca bulabileceğinizi bu yazıda öğrenebileceksiniz. Haritada rastgele yerlere gizlenmiş olan Ayatan heykellerini, sendika madalyonlarını, Somachord parçaların, Frame Fighter parçalarını ve Cephalon parçalarını, Kuria, Zarium Nişanlarını, nadir depolama konteynerlerini ve sentient çekirdeklerini Orokin Eye veya Golden Instinct yetenekleri ile kolayca bulabileceksiniz.

1. Yöntem: Parallax Çıkartma Gemisi


Parallax, Zariman’ın gezegenler arası araştırma yapabilmesi için tasarlanmıştı. Gelişmiş Orokin Gözü hava desteğini konuşlandırabilen bu gemi, sömürgecilerin karaya çıkmadan önce nadir kaynaklar bakımından zengin bölgeleri inceleyebilmelerine olanak sağlayacaktı.

Parallax oyuna 09.06.2022 tarihinde eklendi. 

Parallax Çıkartma Gemisi Nasıl Alınır?


Marketten tamamlanmış, kullanıma hazır halini 150 platinum karşılığında satın alabilirsiniz. Platinum ile satın almak istemezseniz tüm parçalar oyuncular arası ticaret yapılabilir durumdadır. Parçaları düşürmesi biraz zahmetli. Zariman haritalarında bulunan Reinforced Carrypod konteylerden çıkmakta. Çıkma şansi ise %0,67.

Parallax Çıkartma Gemisi İle Gizli Nesneler Nasıl Bulunur? (Orokin Eye)


Parallax çıkartma gemisine sahip olduktan sonra, çıkartma gemisi yeteneklerine Orokin Gözü (Orokin Eye) eklenecek. Bu yetenek oyun içinde kullanmak için ise teçhizat tekerine Hava Desteği Şarjları‘nı eklemeniz gerekiyor.

2. Yöntem: Golden Instinct


Golden Instinct yeteneği ile 200 metre içerisindeki gizli nesneleri bulabilirsiniz. Orokin Eye yeteneğinden farklı olarak Golden Instinct yeteneği kullanıldığında 200 metre içerisinde bulunan gizli bir nesneye doğru bir kıvılcım çıkar. Bu kıvılcımı takip ederek en yakındaki gizli nesneyi bulabilirsiniz.

Golden Instinct, Orokin Eye yeteneği karşısında çok gereksiz kalıyor. Golden Instinct’i kullanmak için Warframe’inize Helmint uygulamanız gerekmektedir. En iyi yöntem Parallax çıkartma gemisine sahip olmak.

Kaynak:
https://warframe.fandom.com/wiki/Parallax
https://warframe.fandom.com/wiki/Golden_Instinct

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: