"Enter"a basıp içeriğe geçin

Warframe Ember Prime İnceleme ve Buildler

Düşük seviyeli düşmanlar için hızlı oyun oynamayı mümkün kılan bu Warframe ile ilgili bilgiler ve bir adet build vereceğim.

Son güncellemelerle bekledikçe menzilinin kısalması bizi daha hareketli bir oyun oynamaya sürüklüyor. Pasif yeteneği olarak ise ateş olan bir yere girdiğinizde daha çok hasar verir, enerji üretmeye başlarsınız.

 

World On Fire Build


Bu build ile yüksek seviyeli bölümlere girecekseniz, yeteneği kullanmadan önce enerji küreleri toplamaya özen gösterin. Energy Conversion modu ile enerji küresi topladıkça yetenek gücünüz artıyor. Yok ben düşük seviyeli düşmanlara karşı oynayacağım diyorsanız Energy Conversion modunu çıkartıp menzil modu takabilirsiniz.

 

Yetenekleri ve Augmentleri


 

Fireball

Atıldığı yere alev izi bırakır ve düşmana düşmana hasar verir. Fireball Frenzy augment modu ile, takım arkadaşları üzerinde kullanılması halinde hasarlarına 40 saniyeliğine %100 ateş hasarı ekler. Bu mod yetenek gücü ve süre modlarından etkilenmektedir.

 

Accelerant

Etkilenen tüm düşmanları afallatır ve aldıkları ateş hasarını arttırır. Zor durumlarda kaldığınız zaman bu yeteneği kullanmanız kalabalık yerlerde hayatınızı kurtarabilir. Flash Accelerant augment modu ile, Accelerant yeteneğini kullanma hızını %50 arttırır ve etki alanındaki takım arkadaşlarına %50 ateş hasarı artışı verir. Bu mod yetenek gücü modlarından etkilenmektedir.

 

Fire Blast

Düşmanlara hasar veren plazma dalgası yollar. Yetenek kullanıldıktan sonra oluşan çemberin içerisinden yapılan saldırılar ile ateş hasarını arttırabilirsiniz. Fire Fright augment modu ile, Fire Blast hasarını %100 arttırın. Modların hiçbiri augment moduna etki yapmamakta.

 

World On Fire

Zaman geçtikçe hasarınız artar ama menziliniz düşer ve daha çok enerji harcamaya başlar. Firequake augment modu ile, vurulan düşmanlar %100 şansla yere serilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: